Ootame kandidaate Liiklusohutuse auhinnale

Liiklusohutuse auhinnaga tänab Transpordiamet liiklusohutuse ja -hariduse valdkonnas Eesti ettevõtlikke ja silmapaistvamaid õpetajaid, vabatahtlikke ja koostööpartnereid, sündmusi, ettevõtteid ja kohalikke omavalitsusi. Auhinnad antakse välja kaheksas kategoorias nii paikkondlikult kui ka üleriigiliselt.

Kandidaate saab esitada järgnevates kategooriates:

  • Liiklusohutuse kohaliku omavalitsuse auhind – üleriigiline;
  • Vastutustundliku ettevõtte auhind – üleriigiline;
  • Liiklusohutuse eeskuju – üleriigiline;
  • Aasta innovatsioon liiklusohutuses – üleriigiline;
  • Liiklusohutuse koostööpartneri auhind – üleriigiline, paikkondlik;
  • Liiklusohutuse sündmuse auhind – paikkondlik;
  • Liiklusohutuse õpetaja auhind (lasteaedade ja koolide õpetajad, autokoolide õpetajad ja liikluskoolitajad ning noorsootöötajad);
  • Liiklusohutuse vabatahtliku auhind – paikkondlik. 

Auhinna kandidaate võivad esitada kõik Eesti asutused, ettevõtted, organisatsioonid ja üksikisikud. Kandidaadi üles seadmiseks tuleb esitada ettepanek antud lehe allosas, kus tuleb põhjendada, miks peaks just seda inimest, organisatsiooni või sündmust tunnustama antud kategoorias. Kui veebilehel ei ole mingil põhjusel võimalik ankeeti täita, siis võib saata ettepaneku alloleval vormil e-posti aadressile Katrin.Karner-Rebane@transpordiamet.ee pealkirja all „Liiklusohutuse auhind“.

Kandidaate saab esitada kuni 18. oktoobrini 2021. a (kaasa arvatud). Liiklusohutuse auhinna ja kandidaadile esitatud nõuetega saate tutvuda Liiklusohutuse auhinna statuudis.

Transpordiameti moodustatud komisjon valib välja tunnustuse saajad, keda tänatakse pidulikul vastuvõtul 8. detsembril 2021 või veebi vahendusel. Auhinna saajatele väljastab Transpordiamet mälestusmeene.

2020. aastal pälvisid üleriikliku Liiklusohutuse koostööpartneri auhinna Ylle Tampere (Accelerista vastutav väljaandja), Ain Saare (MTÜ OLE graafiline disainer) ja Triinu Uiboleht (TTJA). Liiklusohutuse eeskujuna tunnustati Põhja prefektuurist Raul Annukat ning Aasta üllataja tiitliga tänati „Rahunemispeatus Eesti teedel: Võidad minuti, kaotad tunni“ ning konverentsi „Vision Zero for Sustainable Road Safety in the Baltic Sea 2019“ korraldajaid. Vastutustundliku kohaliku omavalitsuse kategoorias tunnustati Viru-Nigula Vallavalitsust ja vastutustundliku ettevõtte auhinna sai SA Narva Linna Arendus.

Lisainfo: 
Katrin Kärner-Rebane
Katrin.Karner-Rebane@transpordiamet.ee
Tel 513 9479

KANDIDAADI ESITAMISE AVALDUS

Palun valige üks Liiklusohutuse auhinna kategooria, milles kandidaadi esitate:


Andmed kandidaadi kohta

Palun tooge välja esitatava kandidaadi tunnustamist väärivad saavutused


Andmed ettepaneku esitaja kohta

Tärniga (*) väljad on täitmiseks kohustuslikud.

Transpordiametile esitatud kontaktandmeid kasutatakse vaid Liiklusohutuse tänuüritusega seonduvalt.

Viimati uuendatud 13.09.2021