Tule meile tööle või praktikale!

MEIEGA LOOD EESTI LIIKUVUSE EDULUGU!

Alates 1. jaanuarist 2021 juhitakse sellest ligi 800 tipptegijaga organisatsioonist merenduse, lennunduse ja maanteehoiu arengut ning kujundatakse kogu liikuvust hõlmavat keskkonda, ikka targalt, ohutult ja säästvalt.
Meie juures tead, et Sinu tööl on nii tulemus kui ka tähendus ning koos saame luua väärtust, mis puudutab meid kõiki.
Meiega saad uuendada Eesti ühtset liikuvuskontseptsiooni. Töötad tänapäevase tehnoloogia ja uudsete lahendustega.
Meiega on Sul paindlikud töötegemise võimalused. Väärtustame Sinu puhkeaega ja hoolime Sinu tervisest.

Sinu töö on kui vaheldusrikas ja põnev missioon, millel on silmaga nähtav tulemus ja otsene mõju Eesti riigi ja rahva heaolule. Suure organisatsioonina hoiame Sinu jaoks avatuna ka meie sisemised karjääriteed, et saaksid soovi korral suunda muuta, end arendada ning uusi võimalusi avastada.

Oleme usaldusväärne tööandja. Pakume Sulle kindlat tööaega ja 35 puhkuse- ning 3 tervisepäeva aastas. Väärtustame oma töötajate tervist ja puhkeaega ning toetame sportlikke tegemisi. Tööisu tõstavad tänapäevane keskkond ja nutikad töövahendid.

Toetame Sinu tööd uudse tehnoloogia ja innovaatiliste lahendustega ning julgustame Sind uutmoodi mõtlema. Tuleviku kujundajana vaatad Transpordiametis alati ettepoole.

Sind ümbritseb valdkonna ekspertidest koosnev ühtne meeskond, kellele võid julgelt toetuda argistel tööradadel ja kellega tunned end hästi ka meelelahutuslikel ühisüritustel.