Kontaktid pressile

Siit leiate pressi kontaktid.

Kontaktid pressile

Üldkontakt press@transpordiamet.ee

Margit Palm
Avalike suhete osakonna juhataja
tel  5887 3706
e-post: margit.palm@transpordiamet.ee

Madle Mereste
Avalike suhete osakonna kommunikatsiooniekspert
(merenduse ja veeteede teenistus, lennundusteenistus)
tel 6205525
e-post: madle.mereste@transpordiamet.ee

Merit Villandberg
Avalike suhete osakonna peaspetsialist
(liiklusteenistus - ühistransport, sõidukid, eksamid)
tel 5192 8743
e-post: merit.villandberg@transpordiamet.ee

Tarmo Ots
Avalike suhete osakonna välissuhete juht
(liikuvuse planeerimise teenistus)
tel 504 3803
e-post: tarmo.ots@transpordiamet.ee

Elo Kook
Avalike suhete osakonna peaspetsialist
(järelevalveteenistus, maanteehoiuteenistus)
tel 5850 5537
e-post: elo.kook@transpordiamet.ee

Kerstin Kolmann
Avalike suhete osakonna peaspetsialist
(teavitustegevus ja liiklusohutuskampaaniad)
tel 5818 8452
e-post: kerstin.kolmann@transpordiamet.ee

Viimati uuendatud 25.02.2021